24. 9. 2016

11. května 2017 v 20:38 | BG |  Vývojové fáze
Odpočinek mi po delší přestávce prospěl a můžu se pustit do výstavby železniční stanice a okolí.


Po delší pauze se opět vracím do hry. Během odpočinku jsem nabral síly, i když nemůžu říct, že by se předešlý týden dal považovat za odpočinkový. Chtěl jsem si do Klečan připravit seznam zastávek, abych je nemusel vymýšlet za běhu, ale vyskytly se okolnosti s vyšší prioritou. Do Klečan tak po dvou týdnech přicházím nepřipraven.

Během té doby se mi ale v hlavě rodil plán, jak budu pokračovat v situaci za nádražím. Měl jsem možnost od smyčky udělat nadjezd nebo podjezd. Úrovnové křížení trolejbusové trati s elektrifikovanou železnicí nepřichází v úvahu. Rozhodl jsem se pro podjezd. Trolejbusovou trať jsem ihned odbočil podél trati a využil jsem čtvrté nákladní koleje k tomu, abych přivedl vlečku do blízké cementárny přes ulici. Výborně se tento nápad hodil k tomu, abych okolo cementárny postavil dvě trolejbusové zastávky, z nichž horní bude zároveň i smyčkou. Trať zde však končit nebude, bude pokračovat na druhý kopec, který ve městě stojí. Kromě uvedeného jsem si ještě dal práci s propojením trolejbusových tratí na hlavní ulici. Do zastávek se mi zatím moc nechtělo, protože nemám ještě vymyšlené názvy. Ale už opět přemýšlím dopředu a uvažuju nad tím, jaké a kolik linek v systému celkem bude a jak využiju disponujícím softwarem.


Nezapomněl jsem dnes zaznamenat i panelové schéma, čili počet panelů, na kterých se mapa rozkládá. Aktuální počet panelů je tedy 16.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama