17. 4. 2017

6. listopadu 2017 v 18:55 | BG |  Vývojové fáze
Víc než na nějakou stavbu jsem myslel spíš na jízdní řády. Proto jsem kromě výroby města měřil tramvajové tratě a zpracovával chronometráže, abych si mohl během týdne promyslet podobu jízdních řádů. Tomu se ale bude věnovat samostatná stavební etapa.


V Ryšavě-Drahoměřicích jsem rozšířil sídlištní plochu o další území, jelikož tramvajová trať by měla vést středem všeho dění. Jenže ty správné nápady nepřicházely ani dnes, bloudil jsem stále okolo nové lokality a vlastně jsem ani nevěděl, co dělám. Není to ale jediný případ, kdy jsem si nevěděl se stavením rady. Dost často se mi to stávalo i v minulém projektu. Kolikrát jsem si myslel, že jsem celou situaci zvoral a že už ji nepůjde nijak zachránit. Občas tomu tak opravdu bylo. Ale tady si neúspěch po tolika letech zkušeností nechci připouštět a snad se v budoucí etapě něco najde, jak bych zdánlivě zkaženou šanci využil. V každém případě dnes z tohoto mráčku pršet nebude.

Jedinou dávku fantazie jsem objevil u trasy trolejbusu, který míří na kalužanské nádraží. Prodloužil jsem již existující část tratě směrem na jih a snažil se sestavit kus nového sídlištního celku. Zde mi to šlo trochu lépe, protože ve ztížených podmínkách se mi pracuje mnohem lépe. Když mám nastavené mantinely, vím, s čím a jak daleko mohu zajít.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama