18. 6. 2017

16. ledna 2018 v 18:40 | BG |  Vývojové fáze
Poslední dobou vývoj aglomerace stagnuje. Ale tuto indispozici připočítávám netrpělivosti při čekání na nové trakční vedení. Vzhledem k tomu, že jsem o jeho výrobě měl vlastní představy, které jsem už výrobci předal, se nemůžu na novou sadu dočkat.


Ovšem nezahálel jsem. Působil jsem zároveň v Klečanech i v Ryšavě. Klečany se v okolí ulice Na Kolečku dočkaly jistého posunu v tom, že konečně přibyly chodníky i přístupové cesty k panelákům. Stále se však nemůžu donutit změřit vzdálenosti mezi zastávkami a vytvořit tabulku chronometráží, abych byl lépe připravený na proces tvorby dopravního systému. Jenže tento krok závisí na mnoha faktorech. Předně musím nejdříve dokončit město a jeho síť ulic, poté nakreslím mapu, pojmenuju ulice, pojmenuju zastávky a teprve poté můžu tvořit systém. Vzdálenosti a chronometráže jsou vlastně to jediné, co v této fázi můžu udělat.

Poměrně velký posun zaznamenalo také nově budované sídliště vedle Bohdalína. Přibyly bloky panelových domů, dokončil jsem trolejbusovou smyčku a o pár desítek metrů rozšířil autobusovou linku, která končí u obchodního centra. Zcela náhodou mě však napadlo, a to jsem neměl ani v Bronislavicích, že mi zde chybí hřbitov. Trvalo mi dlouho, než jsem našel nějaké prvky, ze kterých bych hřbitov mohl postavit. Předpokládal jsem, že Trainz bude obsahovat nějakou součást s celým objektem, ale vypadá to, že si jej budu muset složit sám.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama