20. 8. 2017

30. ledna 2018 v 20:18 | BG |  Vývojové fáze
Oblast Bohdalína se pravděpodobně stane prvním vzorovým sídlištěm v Ryšavě. Od dnešního dne se kromě stavby samotného města začínám zaobírat i podrobnějšími detaily.


Okolo tramvajové trati na konec bohdalínského sídliště mi zbývá ještě dokončit spoustu věcí. Dnes jsem se zaměřil právě na sídliště za železničním mostem, které by se mělo stát prototypem a vzorem ostatním sídlištím v celé aglomeraci. Tedy co se týče vybavenosti a propracování detailů. A mám tím na mysli chodníky, osvětlení, parkoviště, zastávky kolejové i nekolejové dopravy. Něco podobného už je sice v Klečanech-Ryzci, ale tam chybí právě ta kolejová doprava.

Jelikož je podle zkušeností a různých průzkumů největší hluk od silniční autostrády, malou obytnou zástavbu, okolo níž projíždí po rovnoběžné ulici trolejbus, bude odděleno listnatým hájem. Další hranicí je dálniční přivaděč a tramvajová trať do Bohdalína. Dalším detailem bylo umístění čerpací stanice, jejíž stanoviště jsem měl předem vyhlédnuto. Nájezd na tuto stanici bude součástí příjezdových cest z městské komunikační sítě na dálnici. Zároveň se mi podařilo dokončit i návrh sídliště okolo autobusové linky k bohdalínskému obchodnímu centru.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama