3. 9. 2017

1. února 2018 v 21:58 | BG |  Vývojové fáze
Na den přesně je to rok, co byly položeny základy nové mapy. Až nyní jsem si uvědomil, že se výročí bude konat vždy na mé jmeniny. Ovšem bez výročních zpráv.


Když jsem se zamýšlel nad obsahem výročních zpráv, pro něž jsem měl zřízenou samostatnou rubriku, došlo mi, že bych musel popsat neuvěřitelnou spoustu informací o tom, jak práce během toho roku pokročily. A bohužel mi chybí jakákoliv kvantifikace dat, protože jsem na poslední chvíli z tohoto záměru ustoupil. Nicméně pravidelný čtenář těchto vývojových etap ví, jak se práce na celé aglomeraci posunují kupředu. Jindy rychleji, jindy pomaleji.

Na malou chvíli jsem se zastavil v centru Ryšavy, kde jsem pracoval na výstavbě několika bloků domů. Cílem samozřejmě bylo procházející tramvajovou trať tak nějak "obalit" domy, které se do historického centra hodí. Nemám k dispozici tolik domů, a mapě by to vlastně ani moc neprospívalo, abych mohl vytvořit líbivé scenérie, nicméně dostupné objekty svůj účel splnily. Mám jisté omezené množství domů, ale je jich zase tolik, že není nutné je několikrát opakovat. Historická centra jsou vlastně jediným případem, kdy jsou ulice tvořeny domy a nikoliv silničními tělesy.

Ve druhé části jsem tak trochu experimentoval s různými náspy. Naštěstí se mi podařilo najít násep pro jedno-, dvou- a tříkolejnou železniční trať, ale jak se později ukázalo, do již postavených železničních tratí nejsou příliš vhodné kvůli jinému odstínu štěrku. Již používaný štěrk navíc ladí téměř se všemi mosty.

Posledním úkolem bylo zase trochu pokročit s lesními plochami a autobusovou linkou okolo hřbitova.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama