25. 11. 2017

7. března 2018 v 20:30 | BG |  Vývojové fáze
Sídliště u trolejbusové vozovny v Ryšavě je jedním z posledních volných prostorů, které čekají na své zaplnění. V dnešní etapě jsem se pustil do jeho výstavby.


Obyčejně mám dost problém se zaplněním velkých prostorů, ale protože už jsem se nedržel toho konceptu hustých uliček, dala výstavba nového sídlištního celku méně práce, než jsem čekal. Jednotlivé celky se navzájem prolínají, jen výjimečně jsou od sebe odděleny buď umělou nebo přírodní bariérou. Proto jsem u autobusové smyčky u zastávky č. 92 navrhnul nějaký menší průmyslový objekt. Bohužel až pozdě mě napadlo, že bych mohl rozšířit železniční síť o další vlečku, protože spousta větších průmyslových objektů v sobě zahrnují i železniční spojení.

I když je schéma hotové a zveřejněné, ještě pořád se pracuje na výstavbě infrastruktury. Nejsou ještě zhotoveny všechny tratě důležité pro dopravní obslužnost, není zatím ujasněno vedení dotčených tras, avšak počet zastávek se již měnit nebude. To byl v podstatě případ autobusové linky, která bude končit na smyčce u zastávky č. 92. Zčásti byla dokončena trasa přes zastávky č. 95, 97 a 98.

Podařilo se mi také získat budovu obchodní jednotky Bauhaus, která v záplavě všech smíšených jednotek chyběla. Ke každému takovému obchodu se sluší postavit parkoviště, takže se pokusím postavit něco rozumného pro větší počet aut.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama