27. 5. 2018

9. srpna 2018 v 19:21 | BG |  Vývojové fáze
I když to tak nevypadá, i ta oblíbená činnost někdy člověka přestane bavit. Abych nezahálel, snažím se chybějící invenci dohnat otrockou prací na kompletování sídlišť.


Poslední dobou pociťuji, že chuť budovat aglomeraci slábne. Ale takových období jsem zažil dost a u minulého projektu jsem vydržel 9 let nebýt častých technických potíží. Čili předpokládám, že se to za chvíli přežene. Rozvoj však brzdí opožděná dodávka armatur trakčního vedení. Došel jsem do fáze, kdy bych si chtěl vyzkoušet i elektrifikaci tramvajových tratí, souběhy a trolejbusové křižovatky. Na to mi však spousta součástí chybí.

Snažím se kompletovat město po částech, ale ne vždy mě chodníky baví. Navíc ještě pořád tápu nad některými situacemi. Je fajn, že jsem konečně vyřešil železniční mosty u hlavního nádraží a také železniční most mezi hlavním nádražím a Drahoměřicemi. Také se postupně zaměřuju na křižovatky a když už jsem u toho, mohl bych se z reálného světa inspirovat dopravním značením. S elektrifikací železnice zatím začínat nechci, i když už drobné náznaky v Klečanech byly. Mým cílem však je alespoň správně usadit panelové domy a dokončit ručně kreslenou mapu. Právě dnes jsem začal počítat obyvatele v domech, které se v Trainzu už nehnou. Ne všechny mám zatím pevně usazené. Sám jsem zvědavý, kolik obyvatel Ryšava bude mít, protože jsem před projektem uvažoval o cca 45 tisících lidech. I když už některé oblasti spočítané mám, zatím nechci být konkrétní a nechám si je do zvláštního článku.

Pomalými kroky také kreslím mapu města, kam bych měl psát názvy ulic. Předpokládám, že to ještě další dva víkendy potrvá. Zatím jsem dal názvy zastávkám, které nejsou závislé na jménech ulic. S tím jsem uveřejnil i novou verzi schématu dopravní sítě v Ryšavě. Upravené schéma je možné nalézt ve speciálním článku.

2 = Ryšava, Nádraží Zábělice
3 = Ryšava, Škola Zábělice
4 = Ryšava, Obchodní centrum Zábělice
5 = Ryšava, Vědecká knihovna
11 = Ryšava, Burzovní palác
12 = Ryšava, Bankovní centrum
114 = Ryšava, Sídliště Stropnice
124 = Ryšava, Vyhlídka
129 = Ryšava, Hvězdárna

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama