7. 7. 2018

20. září 2018 v 19:04 | BG |  Vývojové fáze
Dokončení další tratě se blíží, ale kvůli chybějícím součástem budu opět muset skončit. Aby bylo možné vytvořit orientační panely BUSE, pojmenoval jsem především konečné zastávky.


Trolejové vedení mě s přibývajícími úseky opět začíná bavit, z toho jsem si odvodil, že euforie přichází ve vlnách. A taky mi došlo, že i když mě jistá činnost baví a není úplně tvůrčího rázu, je potřeba ji nechat trochu odpočinout. Potřeboval jsem prostě čas na to, abych mohl v trolejovém vedení zase pokračovat. Čili chodníky a povrchy už můžu prokládat s elektrifikací. Jelikož už došlo na pojmenování některých dalších zastávek, můžu už konkrétně říct, že tato trať končí zastávkou "Ryšava, Prokůpkova". Práce na této trati mě tedy nakopla k tomu, abych se mohl pustit do oprav trolejbusové trati v Lochni a dokončit krátké chybějící úseky.

Jen výhledově jsem se chtěl přesvědčit, jestli by bylo možné dokončit celou smyčku i s výhybkami a jedním křížením. Ale bohužel mají armatury staršího typu mnohem tlustější dráty, takže výsledek by nevypadal zrovna nejlépe. Jelikož nevím, jak budou nové trolejbusové výhybky vypadat, nemohu ty staré použít ani jako šablonu, protože tam už jde o úhel přípojné nebo odbočné stopy, který bych pak musel složitě měnit. Trolejové vedení trolejbusových tratí v Trainzu není zase tak tvárné jako ve skutečnosti, a proto by mi změna úhlu mohla rozházet původní rozložení stožárů.

Postupem času jsem se dostal k pojmenovávání ulic v Ryšavě. Začal jsem těmi, které jsou nejblíže těm zastávkám, kde by měl spoj linky končit. Jak už jsem napsal v první fázi pojmenovávání, názvy vycházejí z pravidel, které jsem uveřejnil v tomto článku. Počet vypsaných zastávek se však bude zvyšovat, protože všechny budou pojmenovány během krátké doby, stačit by k tomu mohlo asi 5 článků, jelikož se jedná asi o 80 zastávek. Zde uvádím další názvy zastávek, kterým se mění i schéma dopravní sítě v Ryšavě. To je opět uveřejněno ve zvláštním článku.

22 = Ryšava, Vozovna Mostecká
23 = Ryšava, Mostecká čtvrť
39 = Ryšava, Krnovská čtvrť
46 = Ryšava, Sídliště Velhutě
81 = Ryšava, Vozovna Litvínovská
51 = Ryšava, Dlouhého divadlo
71 = Ryšava, Prokůpkova
80 = Ryšava, Jiřího Brdečky
92 = Ryšava, Venclovského náměstí
88 = Ryšava, Wilhelmova
105 = Ryšava, Poliklinika Velhutě, západ
106 = Ryšava, Poliklinika Velhutě, jih
110 = Ryšava, Reného Wiesnera
113 = Ryšava, Brisslingerova
123 = Ryšava, Miroslava Klause

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama